• Przechowalnia 0
 • Tylko kilka nowości...

  gry planszowe i karciane

  Kolejny tydzień, kolejne nowości, kolejne ciekawe tytuły na naszych półkach. Zapowiedzi może ostatnio niewiele, co ma związek z epidemią pewnego wirusa w Chinach, który opóźnia niestety produkcje, ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Dzięki tym okolicznościom, DragonEye ma czas, żeby zainteresować się wreszcie tytułami anglojęzycznymi o które dostajemy tak wiele zapytań. Działamy więc w tym temacie i mamy nadzieję, że poszerzenie naszej oferty w tym kierunku przypadnie Wam do gustu. Oczywiście trochę to potrwa, ale gdybyście poszukiwali jakichś konkretnych tytułów, które nie są dostępne na naszym rodzimym rynku, dajcie znać, spróbujemy je dla Was zdobyć ;)


  Nowe przedsprzedaże:

  Lux et Tenebrae - pierwszy dodatek do gry Rex Arcana
  Res Arcana: Lux et Tenebrae
  Pierwszy dodatek do Res Arcana dodający nowe artefakty, magiczne przedmioty, magów, enklawy mocy oraz monumenty. Będzie także teraz możliwość zagrania w aż 5 osób. Premiera zapowiedziana na IV kwartał tego roku.

  Wlosicianie - gra karciana
  Włościanie

  W tej nowej grze założycie średniowieczną osadę i będziecie do niej spraszać specjalistów z różnych dziedzin, aby stworzyć prężnie działającą w okół niej ekonomię. Będziecie tą osadę rozwijać, rozbudowywać, dbać o dostawy żywności dla mieszkańców, starając się jednocześnie jak najwydajniej pozyskiwać przeróżne dobra. Polska wersja gry ma także zawierać tryb dla jednego gracza oraz kilka dodatków, które zostały odblokowane podczas trwania kampanii angielskiej wersji gry na platformie kickstarter.

  Premiery w mijającym tygodniu:

  Europe Divided - gra planszowa o konflikcie w Europie Środkowo-Wschodniej
  Europe Divided
  Sytuacja polityczna w Europie ostatnimi czasy jest nad wyraz nieciekawa, a aspiracje Rosji z dekady na dekadę zauważalnie rosną. Rządzona silną ręką kraina carów powstaje powoli z popiołów, by stać się na nowo mocarstwem konkurującym z największymi potęgami świata. W tym czasie Unia Europejska słabnie w oczach - różnorodność idei i liczne podziały wewnętrzne powodują, że nie jest ona już taką ostoją i gwarantem pokoju jak kiedyś. Jak to wszystko się skończy i czy napięcia w Europie uda się zażegnać bez otwartego konfliktu? Zagrajcie w Europe Divided i sami zobaczcie, czy uda Wam się uniknąć najgorszych scenariuszy.

  Talisman: Magia i Miecz - dodatki oraz rozszerzenia
  Talisman: Magia i Miecz
  Dotarły zapowiadane już od jakiegoś czasu dodatki do legandarnej gry planszowej o znanym wszystkim tytule. Ta fala dodruku zawierała Las, Kataklizm, Zwiastun oraz Krainy Ognia, czyli wszystkie brakujące rozszerzenia. Teraz każdy ma szansę powiększyć swoją kolekcję lub nawet skompletować ją w całości.

  Sanctum - gra planszowa RPG
  Sanctum
  Demony już znalazły sobie przytulne kąty w domu każdego kto zamówił Sanctum w przedsprzedaży. Rozpoczęły się epickie wyprawy by przedrzeć się przez hordy koszmarów w celu zgładzenia najsilniejszego z nich - Pana podziemi, który sieje teraz spustoszenie w przyległych krainach. Śmiałkowie w całej Polsce zebrali drużyny i giną za chwałę i przetrwanie królestwa - miejmy nadzieję, że ich starania nie pójdą na marne.

  Arkham Horror: Gra Karciana - dodatek
  Horror w Arkham: Gra Karciana - Gdzie Mieszkają Bogowie
  Kolejny rozdział w historii Pożeraczy Snów odkrył przed nami swoje tajemnice. Mroźna kraina, w której się znaleźliśmy przyprawia o dreszcze nie tylko z powodu zimna... kryje się tu złośliwy, chaotyczny byt, którego celem jest zagłada ludzkości...

  Opóźnienia:

  Maracaibo - gra planszowa
  Maracaibo
  Wygląda na to, że na Karaiby wyruszymy jednak trochę później niż pierwotnie zakładał wydawca. Wstępnie stawiamy, że będzie to około końca kwietnia, ale o dokładnych datach będziemy informowali na bieżąco, jak tylko otrzymamy szczegóły.

  Endeavor: Wiek Żagli - gra planszowa
  Endeavor: Age of Sails
  Na morzach i oceanach muszą szaleć sztormy. Kolejna gra z żaglowcami w roli głównej zaliczyła opóźnienie i na tą chwilę spodziewany się jej pojawienia w okolicach kwietnia.


  Inne informacje:
  - Otchłań oraz Niezbadany Mrok nowe dodatki do gry karcianej Aeon's End mają ukazać się jeszcze w maju tego roku. Oczekujemy na bliższe informacje od wydawcy, aby rozpocząć przedsprzedaż.
  - jak zapewne wszyscy już wiedzą, wydawnictwo Portal planuje wydanie rewelacyjnego Cthulhu: Death May Die - kickstarterowego hitu osadzonego w świecie mitów H.P. Lovecrafta. Pojawiła się już także przybliżona data premiery, która przypadać ma na lipiec tego roku.
  - informacja dla fanów serii Zombicide - dodatek do Najeźdźcy noszący tytuł Tajne Operacje ma szansę pojawić się w sprzedaży jeszcze w nadchodzące wakacje. 
  - Wydawnictwo Galakta zapowiedziało wydanie gry Dylematy Króla. Jeśli nie słyszeliście o tym tytule, to polecamy się czym prędzej zapoznać - jest to jedna z perełek na które w tym roku będziemy oczekiwali z dużym zniecierpliwieniem.

  Pozdrawiamy,

  Zespół DragonEye   
  Akceptuję
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.