• Przechowalnia 0
 • Amazonia (PL)

  69,90 zł

  Kod: 3915
  Sprawdź koszty wysyłki

  Koszty dostawy tego produktu

  Niedostępny - wyślij zapytanie

  Światło słońca odbija się od tafli wody małego jeziorka, otulonego czerwonymi liśćmi bromelii. Z wody wyskakuje drzewołaz, skacząc dalej po cienkich gałęziach pobliskiego drzewa. Gorące słońce Amazonii oświetla gęste korony najwyższych drzew, jednak nie potrafi się przez nie przedrzeć aż do samego serca dżungli. Gardłowy krzyk wyjca przeszywa powietrze. Jaskrawo upierzony tukan podrywa się do lotu, poruszając listowiem. Tutaj wszystko żyje, przepycha się i rośnie, by być jak najbliżej słońca.

  Sadź wysokie drzewa i dbaj o gęstą roślinność oraz zróżnicowaną faunę w tej rywalizacji o najbujniejszy las deszczowy Amazonii!

  Amazonia to lekka dwuosobowa gra karciana w dobieranie kart i tworzenie z nich punktujących zestawów. Jest w niej miejsce na blefowanie, ryzykowanie oraz podejmowanie strategicznych decyzji - które karty zdobyć i kiedy użyć ich specjalnych zdolności. Gra jest przepięknie zilustrowana przez znanego w świecie gier planszowych artystę, Vincenta Dutrait.

  Gra zawiera warianty dla 3-4 graczy i solo.

  Opis gry Amazonia w serwisie Boardgamegeek.com (j. angielski)

  Autor: Tim Eisner
  Wydawca: Lucky Duck Games
  Ilustracje: Vincent Dutrait
  Wydanie: polskie

  Liczba graczy: 1-4
  Wiek graczy: 8+
  Czas gry: ok. 30 min

  Zawartość:

  • 183 karty
  • 64 żetony
  • instrukcja

   

   

  Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

  Napisz recenzję
  Klienci polecają również:
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.