English
 • Przechowalnia 0
 • Inis: Pory Roku

  99,90 zł
  Producent: Portal Games
  Kod: 1279
  Sprawdź koszty wysyłki

  Koszty dostawy tego produktu

  Bardowie nadal snują swe opowieści.

  Dni przemijają, a fale rozciągają się na horyzoncie, który wydaje się być bliżej niż kiedykolwiek. Krwawe bitwy przeplatają się bez końca z uświęconymi obrządkami, tworząc cykl, którego klany nie potrafią przerwać. Świętujcie w Imbold, Beltane, Lugnasad i Samhain, niezwykłe dni, które nadają rytm odwiecznemu tańcu pór roku! Gdyż będziecie potrzebować zarówno letniej bryzy jak i zimowych chmur, by pożeglować w kierunku nowych wysp, o których głośno na morzu.

  Nadszedł czas królów morza i dawno zapomnianych mitów. Czas nowych bohaterów.

  Przed wami nowe opowieści o Wielkich Królach Inis.

  Rozszerzenie Inis:Pory Roku dodaje komponenty dla 5. Gracza.
  Wprowadza także do gry nowe mechaniki, takie jak kafle Portów, morskie podróże i planszę pór roku. Zwiększa także liczbę Terenów, kart Akcji i Eposu.

  Uwaga! To nie jest samodzielna gra! Do rozgrywki wymagany jest zestaw podstawowy Inis. 


  Liczba opinii: 1

  Krzysztof Snysen

  Data dodania: 05 November 2022

  Więcej tego samego. Plusik. A więc 5 gracz, pionki, karty akcji, eposu, oraz terenu wraz z odpowiadającymi im kaflami. Dla takiego modułu to kupiłem, bo są jeszcze inne, ale wystarczającej satysfakcji dostarcza mi pierwotny zamysł. Pory roku, porty to ciekawa wariacja, ale niepotrzebna. Jakość wykonania równa z podstawową wersją gry. A więc nie ma, albo przynajmniej ja nie zauważyłem kontrastów na rewersach kart, żeby wiedzieć, że ktoś gra czymś z dodatku. Jak ktoś ma taką bolączkę to rozwiązanie jest proste - koszulki. 4/5 ponieważ używam tylko części dodatku.

  Ocena: 4/5

  Napisz recenzję

  Właściciel sklepu internetowego nie gwarantuje, że publikowane opinie pochodzą od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go kupili.

  Zobacz także:
  Klienci polecają również:
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.