• Przechowalnia 0
 • Znajdziesz nas:


  facebook
  Współpracujemy z:
  Mikołaj tuż, tuż!

  Mikołaj już zaprzęga sanie,

  co w tym roku włoży na nie?

  Jeśli planszówki wybrał tym razem,

  do DragonEye popędzi wraz,

  i nie ujdzie mu to płazem,

  gdy nie dostarczy ich na czas!

   

  Tym mikołajkowym akcentem rozpoczynamy przegląd informacji o nowościach w naszym sklepie.

   

  Po pierwsze konkursy, które organizujemy w naszym sklepie i dzięki którym możecie wygrać naprawdę fajne nagrody. Polecamy, nie wahajcie się, bierzecie udział i być może to Wy otrzymacie którąś z nich na Mikołaja lub na Gwiazdkę.

   

  Konkurs Mikołajkowy

   

  Gwiazdkowy Konkurs dla Recenzentów

   

   

  Pojawia się nadal wiele nowości, a my jak zwykle wybieramy najlepsze z nich. Przedsprzedaże:

   

  Ex-Libris

  Jeśli planowałeś kiedyś zbudować sobie swoją własną biblioteczkę, w której znajdowały się będą same najlepsze tytuły i pożądane przez wszystkich białe kruki, to gra zdecydowanie dla Ciebie. Wcielisz się w niej w rolę pracowitego Gnoma, który ubiegać się będzie o funkcję Głównego Bibliotekarza, w Wielkiej Bibliotece nie z tego świata. Pięknie ilustrowana gra z klimatem w sam raz na Święta, o ile wydawca zdąży i nie będzie żadnych opóźnień, gdyż premiera planowana jest na 22 grudnia.

   

   

  Horror w Arkham: Gra Karciana - Strażnicy otchłani

  Wyruszycie tym razem do Egiptu. Nie, nie na wypoczynek… czeka was rozwiązanie sprawy tajemniczej choroby, która trawi mieszkańców Kairu i powoduje, że zapadają w dziwną śpiączkę. Nie zdradzimy nic więcej, ale możecie być pewni, że jeśli gracie w Horror w Arkham LCG, to ta przygoda nie może was ominąć.

  Premiera 6 grudnia.

   

  Keyforge

  Unikatowa gra karciana. Zapowiada się na hit, więc zapoznajcie się z tą pozycją koniecznie, gdyż będzie o niej jeszcze głośno. Macie na to dużo czasu - premiera polskiej wersji ma się odbyć dopiero w marcu 2019 roku.

   

  Twilight Imperium

  Już o nim pisaliśmy w poprzednich newsach. Natomiast jednej informacji jeszcze wtedy nie podaliśmy - do wszystkich zamówień złożonych przed 8 grudnia dodajemy bardzo fajne gadżety - dodatkowe akrylowe żetony i klimatyczne plakaty. Warto sprawdzić!

   

   

  Premiery:

  Gizmos

  Miało swoją premierę w zeszłym tygodniu - paczki zostały już rozesłane. Mamy jeszcze sporo kopii z mini-dodatkiem - Kulkami Weny i Olśnienia, które będziemy dodawać do zamówień, aż ich zapas się nie wyczerpie.

   

  Horror w Arkham: Gra Karciana - Rozbita wieczność

  Swoje miejsce miała także premiera finału Zaginionej Ery. Jeśli ktoś przegapił, lub czekał z zakupem na zakończenie cyklu, to jest to czas najwyższy na nadrobienie zaległości.

   

  Obniżki - jeszcze do 30 grudnia mają w naszym sklepie obowiązywać ceny promocyjne na poniższe tytuły:

   

  Ostatni Piątek

   

  New Angeles

   

  Android mainframe

   

  Imhotep

   

   

  Star wars: Przeznaczenie zestaw dla 2 graczy

   

  SW: Przeznaczenie Rywale zestaw do draftu

   

   

  Druk na Żądanie:

  Przypominamy także, że dostępne są już niektóre produkty z systemu DnŻ, warto uzupełnić kolekcję, jeśli jeszcze się nie zaopatrzyliście.

  Akceptuję
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.