• Przechowalnia 0
 • Wampir: Maskarada – Dziedzictwo + gratis

  289,90 zł 279,90 zł

  Producent: Galakta
  Kod: 3898
  Wysyłka:24 godziny
  Sprawdź koszty wysyłki

  Koszty dostawy tego produktu

  Ilość:szt.

  W grze Wampir: Maskarada - Dziedzictwo wcielisz się w rolę wiekowego wampira i kształtować będziesz siedemset lat historii pogoni ludzi oraz wampirów za starożytnymi tajemnicami, próbując jednocześnie unikać rządnej twej krwi inkwizycji oraz starając się ocalić to co pozostało jeszcze z twojego człowieczeństwa. 

  Dziedzictwo to dynamiczna gra typu legacy. Oznacza to, że każda rozgrywka różni się od poprzedniej, ponieważ będziesz podczas nich odkrywał nowe elementy, podejmował inne decyzje, zagrywał inne karty. Każdy rozdział to samodzielna opowieść, podczas której wyłoniony zostanie zwycięzca, ale jest on także częścią większej całości, zwanej tutaj Kroniką. Polityka klanów, krwawe spory, machinacje i walka o wpływy poprzez setki lat alternatywnej historii ludzkości na którą będziesz miał teraz wpływ. Dla przykładu, jako szlachetnie urodzony wojownik, będziesz miał szansę wesprzeć Joannę d'Arc w oblężeniu Orleanu, zmieniając równowagę sił w wewnętrznym kręgu wampirów lub zwracając na siebie uwagę czujnej inkwizycji. Oczywiście to tylko przykład, a takich decyzji zanurzonych w historycznych zdarzeniach podejmował będziesz bardzo wiele. Skorzystasz także z unikalnych kart intryg swojego klanu, zmieniając zasady gry na swoją korzyść i zwerbujesz postacie z puli dostępnej dla swojej linii krwi, aby wykorzystać je do powiększania swoich wpływów i wypełniania fabularnych misji. Dodatkowo będziesz miał okazję przemienić niektórych śmiertelników w wampiry, dając im nowe zdolności, które wykorzystasz w kolejnych rozgrywkach. 

  Po każdej pojedynczej rozgrywce gracze zbierają swoje osiągnięcia odpowiednie dla danego okresu historycznego, tworząc tym samym swoistą Kronikę swoich działań podczas całego okresu 700-letniej kampanii i wpływając na ostateczne jej zakończenie. W ten sposób wypełniając historyczne misje, odblokowując coraz to nowsze wyzwania, postacie oraz nagrody, gra poprowadzi cię poprzez siedemset lat historii do finalnego rozstrzygnięcia i odkrycia dawno zapomnianych, starożytnych tajemnic.

  Jesteś pewny, że potrafisz stanąć w mroku i manipulując z ukrycia zdarzeniami, napiszesz historię tego świata według własnej wizji?


  Uwaga! Do każdego zamówienia w przedsprzedaży dodajemy Pakiet restartujący. Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
  Pakiet resetujący zawiera elementy niezbędne do ponownego rozegrania całej historii, wystarczy wymienić zmodyfikowane postacie w talii i przywrócić talię kronik do jej początkowego stanu, by przygotować się na ponowne przeżycie 700 lat ludzkiej i wampirzej historii.

  Opis gry Wampir: Maskarada - Dziedzictwo w serwisie boardgamegeek.com (j. angielski)

  Autor: Babis Giannios
  Wydawca: Galakta

  Wydanie: polskie

  Liczba graczy: 2-4 
  Wiek graczy: 14+
  Czas gry: 45-90 min.   Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

  Napisz recenzję
  Klienci polecają również:
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.