English
 • Przechowalnia 0
 • Strona głównaGRY PLANSZOWEPrzygodoweDiscover: Nieznane Lądy
  Promocja

  Discover: Nieznane Lądy

  189,90 zł 179,90 zł

  Producent: Galakta
  Kod: 846
  Wysyłka:24 godziny
  Sprawdź koszty wysyłki

  Koszty dostawy tego produktu

  Ilość:szt.

  Budzisz się z potwornym bólem głowy i nie masz bladego pojęcia, jak się tu znalazłeś. Dzicz rozciąga się jak okiem sięgnąć, a w oddali słyszysz potworne wycie. Zanim jednak zaczniesz zastanawiać się nad przyczyną swojego położenia, musisz przetrwać.

  Discover: Nieznane lądy to nowa gra o eksploracji i przetrwaniu autorstwa Coreya Konieczki, jest jednocześnie pierwszą polską edycją gry z linii Unique Games od Fantasy Flight Games.
   

  Logo Unique Games oznacza, że każda kopia Discover: Nieznanych lądów na świecie jest inna i zawiera niepowtarzalną mieszkankę postaci, wątków fabularnych, przedmiotów i wrogów. Przygoda w twoim egzemplarzu gry będzie zupełnie inna od tego, co znajdzie w pudełku Twój znajomy! Jednak bez względu na warunki, w jakich się znajdziecie, musicie odkryć jak trafiliście do samego serca dziczy – to, czy będziecie współpracować, czy działać samodzielnie, zależy już tylko od Was!
  Ostateczny cel gry jest zawsze jeden – nieważne, czy grasz sam, czy w czwórkę – musisz przetrwać, ale to pozornie proste zadanie wiązało się będzie z odkryciem wielu sekretów. 
  Każda kopia Discover: Nieznanych lądów zapewnia unikatowe doznania z rozgrywki, oferując inny wybór postaci, kart i terenu. Niekiedy możecie znaleźć się na opuszczonej wyspie, śledzeni przez tajemniczą istotę – innym razem obudzicie się uwiezieni w górskiej dolinie, gdzie przede wszystkim będziecie musieli zadbać o ciepło, aby przetrwać.


  Na początku gry dzicz rozciąga się jak okiem sięgnąć – nieznana, niebezpieczna i ekscytująca!
  Tu rozpoczyna się Twoja opowieść...
  Ocaleni, których losami przyjdzie Wam pokierować, muszą przetrwać i uciec… Nie jesteście tylko pewni, jak! W każdej rozgrywce Discover: Nieznanych lądów rozgrywacie rozwijający scenariusz oparty o karty zadań, prezentujące kolejne cele. Wykonując te zadania uda Wam się przetrwać, a może nawet znajdziecie drogę do domu?  Z jednej strony wydaje się, że współpraca będzie najlepszym wyjściem – w końcu wszyscy macie ten sam cel i chcecie przetrwać. Co jednak, kiedy zapasy żywności i wody zaczną się kończyć? Co wtedy, czy nadal będziecie współpracować? W każdej kopii gry znajdziecie kilka wyjątkowych scenariuszy, więc nigdy nie wiecie, jaka przygoda czeka na Was tym razem!

  Odkrywaj by przetrwać
  Jeśli macie przetrwać potworności nocy w dziczy, musicie zbierać surowce, wytwarzać przedmioty i aktywnie szukać drogi powrotnej do domu. W dzień będziecie mogli wykorzystać swoją wytrzymałość, aby wykonywać różne akcje. Możecie przemierzać dzicz, zbierać surowce, szukać wody, walczyć z wrogami, odkrywać nowe ziemie i wiele więcej!  Ostatni wygrywa
  Każdy egzemplarz gry Discover: Nieznane Lądy zawiera scenariusz rywalizacyjny, ale dokładna zawartość każdej gry jest unikatowa. Wytworzone przedmioty, karty przeszukiwania, elementy krajobrazu, wrogowie, karty nocy, bohaterowie i inne elementy mogą być znacząco różne od innych egzemplarzy gry. Jednak niezależnie od tego, czy znajdziecie się w palącym słońcu pustyni, czy też zewsząd otaczać będzie Was słonawa woda, zwycięstwo będą mogli odnieść tylko najtwardsi. Czy macie w sobie determinację, tak niezbędną do osiągnięcia zwycięstwa?

  Dodatkowe zasady - oficjalny wariant w pełni kooperacyjny

  Opis w serwisie Boardgamegeek.com

                                                                                  
  Discover: Nieznane LądyPobierz plik

  Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

  Napisz recenzję
  Klienci polecają również:
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.